RN73H2BTTD2371F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2371F10
JLCPCB Part #
C2559884
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS