SG73S2BTTD6983F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6983F
JLCPCB Part #
C4230943
Description
-55℃~+155℃ 333mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS