SG73S1ERTTP3833D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP3833D
JLCPCB Part #
C6678305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS