HV731JRTTD1303F
MFR.Part #
HV731JRTTD1303F
JLCPCB Part #
C6209554
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS