SG73S2ATTD5103F
MFR.Part #
SG73S2ATTD5103F
JLCPCB Part #
C4287618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS