HV732BRTTD1213F
MFR.Part #
HV732BRTTD1213F
JLCPCB Part #
C6274789
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS