SG73S2ATTD5113F
MFR.Part #
SG73S2ATTD5113F
JLCPCB Part #
C3923988
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS