P0805Z2002LBT
MFR.Part #
P0805Z2002LBT
JLCPCB Part #
C4237331
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount