SG73S2BTTD5103F
MFR.Part #
SG73S2BTTD5103F
JLCPCB Part #
C4173298
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS