SG73P2ETTD510J
MFR.Part #
SG73P2ETTD510J
JLCPCB Part #
C4078367
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS