SG73S2ATTD155G
MFR.Part #
SG73S2ATTD155G
JLCPCB Part #
C3934312
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS