SG73S2ATTD154G
MFR.Part #
SG73S2ATTD154G
JLCPCB Part #
C4318391
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS