RN73H2ETTD5830F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5830F100
JLCPCB Part #
C4147867
Description
-55℃~+155℃ 250mW 583Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS