HV05W8J0753T5E
MFR.Part #
HV05W8J0753T5E
JLCPCB Part #
C2779045
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS