HV732HRTTE1604F
MFR.Part #
HV732HRTTE1604F
JLCPCB Part #
C6576492
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS