SG73S2ATTD1022F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD1022F
JLCPCB Part #
C4194881
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS