SG73S2ATTD1622F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1622F
JLCPCB Part #
C4011377
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS