RN73R1JTTD69R0F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD69R0F100
JLCPCB Part #
C4273447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS