WK73R2BTTD2700D
MFR.Part #
WK73R2BTTD2700D
JLCPCB Part #
C6025506
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS