SG73S2ATTD1052F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1052F
JLCPCB Part #
C4086428
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS