RN73H1JTTD5110F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5110F25
JLCPCB Part #
C4288413
Description
100mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS