SG73S1JTTD1331F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1331F
JLCPCB Part #
C4187854
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS