RN732BTTD4273F50
MFR.Part #
RN732BTTD4273F50
JLCPCB Part #
C3982239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 427kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS