WK73S2HTTE3R9J
MFR.Part #
WK73S2HTTE3R9J
JLCPCB Part #
C4156658
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS