SG73S1JTTD1330F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1330F
JLCPCB Part #
C4083555
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS