SG73S1JTTD1333F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1333F
JLCPCB Part #
C3917843
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS