WK73R2JTTE1963F
MFR.Part #
WK73R2JTTE1963F
JLCPCB Part #
C4108767
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS