SG73S1ETTP5901F
MFR.Part #
SG73S1ETTP5901F
JLCPCB Part #
C3949167
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS