RN731ETTP18R4F50
MFR.Part #
RN731ETTP18R4F50
JLCPCB Part #
C4208008
Description
-55℃~+155℃ 18.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS