RN731ETTP4321F25
MFR.Part #
RN731ETTP4321F25
JLCPCB Part #
C3969807
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS