SG73S1ETTP5901D
MFR.Part #
SG73S1ETTP5901D
JLCPCB Part #
C4257668
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS