RN732BTTD3901B50
MFR.Part #
RN732BTTD3901B50
JLCPCB Part #
C6982505
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS