RN73H1JTTD1802D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1802D10
JLCPCB Part #
C3979518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS