SG73S1ETTP3R9G
MFR.Part #
SG73S1ETTP3R9G
JLCPCB Part #
C3933233
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS