SG73S1ETTP3R0G
MFR.Part #
SG73S1ETTP3R0G
JLCPCB Part #
C4107960
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS