RN73R2ATTD1093D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1093D50
JLCPCB Part #
C2502699
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS