RK73B2ATTD3R9J
MFR.Part #
RK73B2ATTD3R9J
JLCPCB Part #
C316730
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS