HV732BTTD9763D
MFR.Part #
HV732BTTD9763D
JLCPCB Part #
C4166339
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS