SG73S1ETTP1181D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1181D
JLCPCB Part #
C4035603
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS