RN732BTTD25R2C25
MFR.Part #
RN732BTTD25R2C25
JLCPCB Part #
C4030170
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS