RN732BTTD89R8D100
MFR.Part #
RN732BTTD89R8D100
JLCPCB Part #
C4199423
Description
-55℃~+155℃ 125mW 89.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS