SG73S1ETTP1182D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1182D
JLCPCB Part #
C4079843
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS