SLR1TTE24R9F
MFR.Part #
SLR1TTE24R9F
JLCPCB Part #
C4011369
Description
-55℃~+180℃ 1W 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS