HV733ATTE3833D
MFR.Part #
HV733ATTE3833D
JLCPCB Part #
C4028459
Description
-55℃~+155℃ 1W 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS