SG73P2ETTD6R2G
MFR.Part #
SG73P2ETTD6R2G
JLCPCB Part #
C4088968
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS