RN73H2BTTD4991A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD4991A05
JLCPCB Part #
C4205229
Description
250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS