SG73P2BRTTD8663D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8663D
JLCPCB Part #
C5893952
Description
-55℃~+155℃ 750mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS