RN73H1JTTD5420F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5420F25
JLCPCB Part #
C4036651
Description
-55℃~+155℃ 100mW 542Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS