RT1210DRD07649RL
MFR.Part #
RT1210DRD07649RL
JLCPCB Part #
C2138739
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS