SG73P2ETTD2R2G
MFR.Part #
SG73P2ETTD2R2G
JLCPCB Part #
C3946997
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS